Jesteśmy zespołem inżynierów tworzących Dział Wizji Maszynowej firmy Eltron. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu aplikacji wizyjnych m.in. w branży automotive, elektronicznej, farmaceutycznej i medycznej, spożywczej, papierniczej i drukarskiej. Oferujemy pomoc w automatyzacji, poprawie wydajności i jakości produkcji. Nasze bogato wyposażone laboratorium daje nam możliwość przeprowadzenie nawet najbardziej wymagających testów wykonalności. Pozwala nam to przygotować optymalne rozwiązanie spełniające oczekiwania naszych klientów.
Od roku 2008 jest autoryzowanym partnerem firmy Cognex (wówczas uzyskaliśmy status ASP – Automation Solution Provider). Oprócz samej sprzedaży sprzętu, oferujemy Państwu pomoc w zakresie doboru systemów i czujników wizyjnych oraz czytników kodów. Dysponujemy własnym laboratorium bogato wyposażonym w systemy wizyjne i czytniki kodów oraz bardzo szeroki zestaw niezbędnych akcesoriów (oświetlenie i optyka). Na prośbę klienta, na bazie dostarczonych do nas próbek, przeprowadzamy testy wykonalności a następnie przekazujemy raport prezentujący wstępną koncepcję rozwiązania.
Oferujemy szkolenia w zakresie programowania systemów wizyjnych firmy Cognex w środowisku InSight Explorer oraz InSight Vision Suite. Szkolenia prowadzone są w naszej siedzibie we Wrocławiu , jednak w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość zorganizowania szkolenia u klienta. Programy szkoleniowe dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, zapewniając praktyczne rozwiązania oparte na rzeczywistych przykładach i problemach związanych z kontrolą wizyjną. Prowadzimy również szkolenia indywidualne w zakresie czytników kodów.
Nasz dział nieustannie się rozwija oraz poszerza swoją działalność – obecnie tworzy go 10 kreatywnych i pełnych zapału osób. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi innowacjami w świecie wizji. Do każdej aplikacji podchodzimy indywidualnie, proponując optymalne rozwiązanie działające w sposób stabilny, powtarzalny oraz efektywny. W naszym portfolio znajdują się wdrożenia inspekcji wizyjnych począwszy od podstawowych kontroli na czujnikach wizyjnych i odczycie oraz weryfikacji kodu, poprzez bardziej złożone inspekcje realizowane na kamerach inteligentnych, kamerach liniowych oraz systemach wielokamerowych, aż po wykorzystanie zaawansowanych technologii deep learning oraz skanowania 3D w najbardziej wymagających aplikacjach.
Coraz nowsze i doskonalsze algorytmy odczytu kodu – takie jak power grid, czytniki kodów wyposażone w szybkosterowalne lusterko (hssm) zwielokrotniające pole widzenia kamery czy możliwość certyfikowanej weryfikacji jakości kodów bezpośrednio na linii produkcyjnej już teraz poprawiają wydajność procesu w firmach otwartych na najnowsze, nieszablonowe, propozycje producentów.